Září 2012

Výlet

26. září 2012 v 14:55 | Jája :)
Včere jsme jeli se třídou a ještě s druhou třídou na výlet. No...nezačal moc dobře. Naseli jsme do autobusu a pak jeli na Hluboukou. Tam mě to moc nebavilo. Koukli jsme se do Alešovi galerie. Jak už jsem psala moc mě to tam nebavilo no. Koukali jsme se na obrazy které byli hezké. Pak nám průvodkyně říkala jak se takové obrazy malovaly.

Jako další jsme jeli do sklárny. Tam jsme se koukali jak se dělají různé věci. :D To bylo hezké a zajímavé. :D Pak nám ten pán dovolil, aby jsme si vzali pár věcí co vyrobil. No...ale to neměl říkat, protože jsme mu tam všechno vybrali. :D Dokonce i naši dva učitelé to tam vybrali. :D

Nasedli jsme do autobusu a náš další cíl byl Lomec. Sedli jsme si venku na lavičky a jedna paní nám chvilku povídala. Pak jsme se šli po skupinách kouknout do kostela. Byl tam krásný oltář. Paní nám ještě chvilku v kostle vyprávěla. Bylo to zajímavé. :)

No a pak jsme jeli domů. Včerejší den se mi líbil. Začátek byl dlouhej jak jsme byli na Hluboké, ale pak už to bylo fajn a rychle to utíkalo. Nehvíc se mi líboli na Lomci. :D Kdyby jste měli možnost jeďte se tam poddívat. Je tam opravdu krásně. :D

Lomec. :D

Ještě jednou. :)

Víkend

15. září 2012 v 19:20 | Jája :)
Konečně je tady další víkend. Tolik jsem se na víkend těšila. Po dlouhém týdnu ve škole. Škola mě docela už štve. Už bych chtěla mít zase prázdniny. Moje kamarádka se na školu tak těšila, ale teď by chtěla mít ještě prázdniny. :D Jojo. Mám tu smůlu, že mi škola končí zrovna, když mi v televizi začínají BTR. No jo. To mě, ale zase tak moc neštve. Prostě by se mi ještě líbilo mít alespoň tak měsíc prázdniny. Vám ne? :) Komu by se to nelíbilo. :)

Dávám vám sem pár fotek s mojí oblíbenou skupinou.

Dnešní den

9. září 2012 v 15:30 | Jája :)
Dnešní den nezačal moc dobře. Umřel mi kocourek. :( Jeli jsme teda na chatu, aby jsme ho pohřbili. Pohřbili jsme ho na docela dobrém místě. Hrozně se mi po něm stýská.

No...ale zbytek dne byl dobrý. Šla jsem na naší velikou zahradu kde jsme kocourka pochovali, sedla jsem si a dla si do uší sluchátka. Na zahredě jsem nebyla sama. Byl tam se mnou Matýsek a Ještě Micinka. Další naše kočičky. Užívala jsem si hezkého počasí a poslouchala písničky. za chvilku ke mě přišla Micinka a chtěla se mazliit. Lehle jsem si do trávy a hladiila jí. Byl to docela dobrý den.

A jaký byl váš den?


První den školy

3. září 2012 v 11:27 | Jája :)
A zase škola. Zase učení a mučení :D. Můj porvní den ve škole byl docela fajn. Ráno jsem vyzvedla kamarádku a šly jsme. Do školy se mi moc nechtělo, ale za to mojí kamarádce jo. Chvilku jsme čekaly před školou a povídaly si s další kamarádkou. No a pak jsme zamířily do školy. Sedla jsem si s tou kamarádkou jak se jí chtělo do školy. Sedly jsme si do druhý lavice u učitelkýho stolu. Ořed námi seděli ještě dvě kamarádky a za námi kluci. Dostali jsem novýho třídního a je docela fajn. Dneska jsme se s nim docela nasmáli. Nikdy bych netušila, že u čtení školního řádnu může bejt taková sranda. :D Dostali jsem zase spoustu papírů a pak šli domu.

A jakej byl váš první den ve škole po prázdninách?