Listopad 2012

Bez čeho bych nemohla žít

22. listopadu 2012 v 21:38 | Jája :)
Každý z nás má něco bez čeho nemůže žít. A co je pro něho důležité. Pro mě je nejvíc důležitá rodina. Bez ní bych nemohla být. Podle mě nikdo nedokáže žít bez rodiny. Jsem ráda, když mohu být s ní. :)
Na dalším místě jsou pro mě důležití přátelé. Jsou tady pro vás, aby vás podrželi když bude třeba. Aby vám pohli stejně jako rodina. Svým způsobem přátelé vlastně patří do rodiny. :)
Jako další bez čeho bych nemohla žít jsou zvířata. Nedovedu si představit svět bez nich. Bylo by to asi takové neúplné smutné. Přijde mi, že každé zvíře je svým způsobem hezké a zajímavé. Doma mám pár kočičáků. :) Jsem moc ráda, že je mám. Taky zapadají do rodiny. Přirostou vám k srdci a pak je hrozné, když odejdou. Tohle už jsem poznala. :(
Na další místě je příroda. Přírodu mám také hodně ráda. Jednou za čas si vyjdu někam ven. Spíš ráda chodím dál od lidí, kde je klid. Je to fajn, čas od času si vyjít někam ven, kde jste sami a vyčistit si hlavu.
Na dalším místě je hudba. Miluju ji. Hudba je taky někdy dost dobrá na pročištění hlavy. :) Každý den si prostě musím pustit nějakou písničku. Vy už jistě víte jaká je moje oblíbená kapela a tak jistě víte, že nejvíc písniček si pouštím mojí oblíbené kapely. Ale ne pořád.
Každý z nás to má ale jinak. ;)

Páteční výlet

18. listopadu 2012 v 21:54 | Jája :)
V pátek jsme jeli se školou na další výlet. Tentokrát jsme jeli do ČB na divadlo. :D Takže začátek nebyl nic moc dobrej. S kamarádkou jsem si daly sraz v sedm hodin a já jsem tam na ní musela čekat 20 minut a ona si tam pak v pohodě pomaloučku nakráčela. :D No myslela jsem že jí asi uškrtim. :) Pak jsme dorazily na busák a tam jsme zase museli čekat v takový zimě než nám přijel autobus a to nám ještě přijel takovej hroznej. No, ale cesta byla dobrá. Pak jsme vystoupili v ČB a šli pomalu k náměstí. Tak jsme měli rozchod. Já a ještě pár kamarádek jsme napřed šli k obchudu s hudbou a tam si jedna kámoška koupila hrníček s Green day. Pak jsme šly k pekařství. Tam si ta kamarádka co jsme na ni musela čekat těch 20 minut koupila kremrili a pak bílou roládu. Do kremrole si kousla asi dvakrát a už hekala že nemůlže a že jí budu muset pomáhat s roládou. Já jsem s tím ale nesouhlasila. No a pak jsme došly před divadlo, kde už čekali naši dva učitelé a pár žáků. :D Divadlo bylo suprové. Děj se odehrával v Číně. Byla to nějaká Čínská pohádka. :D Moc se mi to líbilo. No a po skončení divadla jsme jeli domu. No a jeden z našich učitelů tam posílal po busu tichou poštu. Já myslela že ho asi něčim majznu. :D No ale nybylo to zase tak hrozný. Bylo to docela v pohodě. :D :D Kdybych si mohal vybrat jestli bych ten den chtěla prožít znova tak bych neváhala a souhlasila. :D

Dnešek

14. listopadu 2012 v 16:23 | Jája :)
Dnešní den byl docela dobrý. Škola byla docela v pohodě až na to že jsem byla při NJ dvakrát vyvolána. :D No tolik jsem se těšila domu, až si pustím mojí oblíbenou skupinu. :) Poslední hodinu jsme mli hudebku ta byla tak hrozně nudná a ještě ke všemu učitelka neměla moc dobrou náladu. :) No a pak konečně rafičky na hodinách konečně ukázaly půl druhé a mohli jsme jítb domů. :D V šatně jsem potkala mojí sestřenku. :) Tak mě šla doprovodit kousek domů. :) Po cestě jsme si dobře pokecaly. No škoda že neměla víc času. :( No konečně jsem došla domů. :) Hned jak jsem otevřela dveře mě přivítaly naše čičinky. :) Tak jsem je chvilku hladila a pak si sedla k počítači a pouštěla si střídavě mojí oblíbenou kapelu BTR a Selenu Gomez. :)

Takže dneska jsem se rozhodla vám sem dát nějakou písničku od Seleny Gomez. Vybrala jsem tuhle, protože se mi hned na poprvý zalíbila a doufám, že se zalíbí i vám. :)

Relaxace

9. listopadu 2012 v 19:13 | Jája :)
Už jste někdy zkoušeli relaxovat? My jsme to zkoušely včera při tělocviku. Lehly jsme si a učitelka nám k tomu pustila hudbu. :) Bylo to fajn měli jsme si zavřít oči, ale já jsem je měla otevřený. Stačilo mi to. Za chvilku jsem začala cítit jak mi tuhnou nohy a pak i ruce. Přestala jsem vnímat kluky v tělocvičn a dostala se úplně někam jinam. Do jiného světa. Tam kam jsem chtěla. Nikdy nebylo nic zlýho. Prostě všude kolem jenom pohoda, klid. No prostě můj svět. :). Je to fajn když si najdete chvilku, pustíte si relaxační hudbu, lehnete si a posloucháte tu muziku, soustředíte se na to jak dýcháte a po chvilce přestanete všechno okolo vnímat. Dneska jsem to také zkoušela. Před chvilku. Zhasla jsem světlo, lehla si a pustila si muziku. :) Bylo to opravdu fajn. Trvalo to asi čtvr hodinky, ale mě to bohatě stačilo. :)
Takže pokud by jste zrovna neměli co dělat vyzkoušejte to. :)

Tak a tady je relaxační hudba kdyby jste to chtěli zkusit :D

Víkend

3. listopadu 2012 v 23:50 | Jája :)
Konečkě je tady ten očekávaný víken. Tolik jsem se na něj těšila. Ve škole je to pořád samá písemka. :( To je fakt hrůza. Mám ráda víkend. Můžu spát jak dlouho chci a pak taky můžu jít s kamarády ven. :) Je to fajn. Pustim si nějaké písničky od BTR a něky taky on 1D. :) No a pak si hraju na naším kocorkem Matýskem. :D Ale nějaký víkend taky není hezký. Třeba když je zataženo a nebo je blbá nálda. :( To ej pak hrůza a někdy se už těšim do školy na kamarádky a hlavně na přestávky při krterých spolu budeme blbnout. :)

A tady další dobrá písnička od BTR. :D

Že je hezká? :)