Opět šťastná?

29. dubna 2013 v 15:27 | Jája :)
Takže, mám tady povídku, která je pro mojí nejlepší kámošku. :D Mrs, Korkovou. :D :D (Doufám, že ti nevadí, alespoň tohle :D) Takže, je to povídka na pokračování. Ještě nevím kolik to bude mít částí. ;) Jo a Paní korková, nebojte se, Ian se tam pak taky objeví. :D

"Dělej Nino!" zařval na mě Brad.
"Ne, já nechci, pochopíš to? Nechci!" Koukla jsem se na něho zle a věděla co bude následovat. Vrazil mi pořádnou facku až jsem spadla na zem. Pak mě surově chytil za ruku a podíval se mu do očí.
"Nebudeš mi před kámošem dělat ostudu a jestli jo, uvidíš co se stane!"
"Co?! Zabiješ mě?!" Koukla jsem se na něho se slzami v očích. Takový život jsem si nikdy nepřála. Chtěla jsem, aby mě někdo miloval. Když jsem začala chodit s Bradem, bylo mi s ním tak dobře. Jenže jednoho dne mi oznámil, že bude muset odjet pryč a nabídl mi, abych si ho vzala. Ale po svatbě se změnil. Jako by už to nebyl můj Brad. Začal hodně pít, mlátil mě a zapletl se se špatnými lidmi. Poslední rok jsem byla pořád jenom nešťastná a přála jsem si, abych odsud dokázala utéct a zachránit se. Hodněkrát už jsem to chtěla udělat, ale neodvážila jsem se.
"Nemel hlouposti a přestaň brečet!" Utřel mi slzy a přitiskl mě k sobě. "Já tě mám rád a nechci ti ubližovat." Šeptl mi do ucha.
"A proč mi to teda děláš?!" Bouchla jsem do jeho hrudi pěstí a odtáhla se od něho.
"Já…já nechci, ale ty mi nedáváš jinou možnost."
"Cože?! No jasně! Kdyby si mě miloval, nikde by si mě neuhodil, ale tohle už je moc!" Koukla jsem se na něho zle.
"Já jsem ale opravdu nechtěl." Přitáhl si mě k sobě a podíval se mi do očí. "Už to nikdy neudělám, slibuju." Pohladil mě po tváři. Něžně mě políbil. Uvěřila jsem mu, že to myslí vážně a tak jsem teda s ním za těma jeho "kamarádama" šla. Vůbec se mi tam nelíbilo a nebavilo mě to tam s nima, ale kvůli Bradovi jsem to vydržela. Dneska si mě všímal víc než dřív, když jsem byla s ním a jeho partou. Po rozloučení s nimi mě Brad vzal na večeři a pak jsme šli konečně domů. Osprchovala jsem se a hned jsem usnula.

Ráno jsem otevřela oči a sáhla na místo vedle sebe, ale nahmatala jsem polštář. Koukla jsem se tam a na Bradovo místě bylo prázdno. "Nejspíš už šel do práce." Řekla jsem si nahlas pro sebe, hodila na sebe župan a zašla do koupelny. Po půl hodině strávené v koupelně jsem šla dolu do kuchyně a začala dělat jídlo. Nasnídala jsem se sama a pak malinko poklidila dům. Četla jsem si a pak vařila večeři. Bylo deset večer a Brad ještě nebyl doma. Byl to docela nezvyk, ale nic jsem z toho nedělala a šla si v klidu lehnout. V půl jedný mě probudil hluk. Rozsvítil jsem lampičku, která stála na stolku kousek od postele. Vzala jsem si župan a šla pomalu dolu. V předsíni na zemi seděl Bred a smál se jako pominutel. Seskočila jsem z posledního schodu a šla k němu. "Co je?" Pomohla jsem mu se zvednout.
"Ale nic." Usmál se na mě a políbil mě.
"Kde si byl?" Odtáhla jsem se od něho, protože z něho byl cítit alkohol.
"Já…byl jsem v práci, no a přišli tam kluci a tak jsme se malinko pobavili."
"Jasně, zase s nějakou cizí ženskou co?!" Vyjela jsem na něho. Tohle mi už několikrát udělal, ale já jsem mu to vždycky odpustila, ale tentokrát jsem byla pevně rozhodnutá, že kdyby mi to udělala, odešla bych od něho.
"Co si to o mě myslíš?!" Koukl se na mě zle. "Ale víš ty co?! Je to pravda!"
Do očí se mi nahrnuly slzy. Bylo mi jedno jestli si to vymyslla, ale už se ani nepokoušel lhát a bylo na něm jasně vidět, že chce, abych od něho odešla. Vyběhla jsem nahoru po schodech a začala si balit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nila Nila | 29. dubna 2013 v 17:33 | Reagovat

Moooc hezký už se těším až sem dáš další díly a děkuju mooc mě to baví a Mrs. Paní Korková se mi strašně líbí jen tak dál :)

2 Jussi Jussi | Web | 3. května 2013 v 19:12 | Reagovat

Krásný příběh ;) Možná se podívám i na další díly :)
Jinak Mrs.Korková ..to je cool ;D

3 TeSs TeSs | Web | 4. května 2013 v 21:08 | Reagovat

Je to krásný moc se ti to povedlo :)

4 pecka116 - Book & Stories pecka116 - Book & Stories | E-mail | Web | 5. května 2013 v 13:17 | Reagovat

tleskám :D perfektní povídka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama