Říjen 2013

Rozhovor 2/3

30. října 2013 v 7:56 | Jája :) |  Povídky

Rozhovor 1/3

20. října 2013 v 14:12 | Jája :) |  Povídky

True Love -5-

19. října 2013 v 21:51 | Jája :) |  Povídky

Tak nějak všechno. :D

15. října 2013 v 21:12 | Jája :) |  Deníček
Poslední dobou čtu na různých blozích povídky a tak si prostě nějak říkám Má vůbec cenu, abych psala povídky? Tak jako, neříkám, že mě to nebaví, ale když vidí, jak píšou ostatní...je to ohodně lepší, než ty moje nesmyslný a nudný příběhy. Poslední dobou, je to všechno tak nějak jinak. Přijde mi to poslední dobou, všechno tak nějak...horší. A prostě mi tak nějak přijde...že jsem jiná. :) Už se netěším do školy ani z toho jednoho důvodu, začalo mě bavit nakupování (hlavně bot) a to jsem nikdy moc v lásce neměla, nečtu a to jsem přitom tolik milovala a už se tak nějak...moc nevěnuju povídkám. No, ale to je jedno. ;)
Tak, a teď malinko o dnešním dnu. Dnešek byl v celku docela dobrej. :) První hodina Děják, ten jsem tak nějak přežila, i když byla docela nuda. No tak z dějáku mě bavila pouze Osmanská válka a tu, jak už jsem někdy v předchozím článku psala, jsme probrali letem světem. :/ Druhá hodina Čeština. Ta tak nějak ušla, jelikož jsem měli supla a tak jsem celou hodinu jenom dělaly ta cvičení, které nám učitelka napsala. :) Třetí hodina Matika. Tak ta mě nebavila vůbec! On si tam ten učitel povídá a je mu úplně jedno, že ho nikdo neposloiuchá. A když už ho konečně poslouchám, což jsem dneska poslouchala :D, tak to nechápu! Čtvrtá hodina Občanka. Ta byla tak nějak v pohodě, protože jsme si napsala jenom pár věcí do sešitu a ještě ke všemu tam nebyla učitelka a tak jsem si pak prostě ve zvytku hodiny jenom povídali. :) Pátá hodina Angličtina. Já už mám asi normálně slyšiny, protože jsem poslouchali rozhovor a já tam pořád slyšim hlas Toma. (člen skupiny The Wanted)Když jsem ten hlas uslyšela, rozzářila jsem se, ale pak jsem se raději přestala smát, aby se toho učitelka nechytila a nezačala se mě ptát, co mi na tom přijde tak vtipný. :D No, pak jsem měli třídnickou chvilku, která proběhla tak nějak rychle,jako vždycky. :D Následovala pauza před odpoletkama a tak jsem šla s holkama se trošku kouknout na oblečení. :) S kámoškou Chris, jsem se vyhlídly jedny boty a tak si tam pro ně zejtra zajdeme. :D Ale bohužel jsem se nekoukla, jestli je tam moje velikost. :D No, ale to zjistím zítra. Pokud tam moje velikost nebude, tak si ty peníze schovám na to objednanný tričko 1D. :D No a odpoletky byly fajn. jelikož jsme měli místo výtvarky pracovky. :D S Chris jsme hrabaly listí a jeden z našich učitelů přišel na pozemky s kamerou a začal nás fotit. My jsme byly s Chris pod vrbou a on k ní přišel. Já jsem rychle vystřelila z pod vrby a Chris jsem tam nechala. Prej pak on takový"A teď záhada tajemné vrby. Deváťačky pod vrbou." A teď šel pod vrbu, ale Chris vystřelila ven, on si toho nevšiml a když vešel pod vrbu, tak tam byl jenom náš spolužák a v rue držel rozbité hrábě. :D :D Dobře mu tak, nemá nás natáčet! A já to ještě ke všemu nesnášim. :D :D

Tak jo, konečně jsem sem dala taky jinej článek, neý povídku. Ale plánovala jsem už dlouho, sem dát něco jako deníček. :) No, před chvilkou jsem dokoukala 2 díl seriálu Ententýky a tak jsem tak nějak dostala chuť naspat článek. :)

Pro dnešek si myslím, že to stačilo, takže se mějete. :)