Listopad 2013

Vánoce s Malikem.

30. listopadu 2013 v 23:03 | Jája :) |  Povídky
Tak jsem se konečně dostala k napsání povídky. Dlouho jsem přemýšlela, jestli to bude povídka na pokračování a nebo jestli to bude jednodílovka, ale nakonec jsem se rozhodla pro jednodílovku. Ale bude malinko delší, tak snad vám to nebude vadit. ;)

Kino. :D

26. listopadu 2013 v 21:49 | Jája :) |  Deníček
Ahoj, nebojte se, už pracuju na povídce a nejspíš bude pěkně dlouhá. ;) Ale teď malinko zase z dneška. :D
Dneska jsem šli se školou do kina. Na Hořící keř. Řekli nám, že se budeme koukat hodinu a půl a pak budeme mít deset minut přestávku. No řeknu vám, byla to ta nejdelší hodina a půl, kterou jsem kdy zažila. :/ Jako film byl dobrej a docela i zajímavej, ale bylo to strašně dlouhý. Hrozně mě z toho sezení bolel zadek a tak jsem se tam pořád vrtěla a nevěděla jsem, jak si sednout. :/

Nespravedlnost!

24. listopadu 2013 v 20:01 | Jája :) |  Deníček
Poslední dobou mi přijde, že se nemám skoro kvůli čemu smát. Taky máte takový to období, kdy se na vás sesype strašně moc věcí a ani jedna z nich, není veselá? To já mám poslední dobou skoro pořád. :/
Dneska to bude jenom takovej krátkej článke, protože nemám moc chuť se rozepisovat. Včera večer jsem se dozvěděla, že jedno z koťátek, jak jsem o nich psala v předchozím článku, umřelo. :/ Prej skoro celej den spalo a pak se šla napapat a šla k taťkovi. Vlezla si mu pod bundu a předla. (To dělají taky před smrtí, aby se uklidnili.) No a pak prej umřela. :/ Je to tak strašně nespravedliví!!!

Malinko chaotickej článek. :D

22. listopadu 2013 v 20:01 | Jája :) |  Deníček
Teď nejspíš budu nejvíc psát články o tom, co se mi dneska stalo, nebo co si myslím. Jo, jasně že sem budu dál dávat povídky, ale teď na ně nějak nemám čas, tak snad to nevadí. ;)

Deníček. ;)

22. listopadu 2013 v 14:27 | Jája :) |  Deníček
Tak a je tady další zápis do deníčkový rubriky! :)Snad vám to nevadí. Ale poslední dobou sem píšu hodně povídek a normální články už moc nepíšu. Takže se to budu snažit malinko změnit. ;) Jelikož už moc nemám čas na psaní povídek a někde ani náladu. :DZklamání.

15. listopadu 2013 v 15:41 | Jája :) |  Povídky
Tak a je tady další povídka s názvem Zklamání. Doufám, že se vám ta povídka bude líbit, dala jsem si na ní hodně záležet. :)

Nový začátek

13. listopadu 2013 v 15:00 | Jája :) |  Povídky

Zkaženej víkend!

10. listopadu 2013 v 15:17 | Jája :) |  Deníček
Opravdu super víkend! Celej tejden jsem se tak na něj těšila, ale je na nic! Pokazil mi ho pátek! Dozvěděla jsem se, že z matiky mi vychází 4-5, takže jako fakt super no. Na matiku máme učitele, kterej to nedokáže vysvětlit! Já se při hodinách soustředím a pokouším se dávat pozor, ale prostě to nechápu! Ještě ke všemu jsme v pátek psali písemku a tak jako jestli budu mít špatnou známku, tak je to fakt v pytli! :(
Jinak,jsem ponocovala a šla jsem si lehnout asi tak ve čvrt na šest ráno. No a co se nestane? V půl jedný mě vzbudí náš debilní soused vrtačkou! A když mě někdo vzbudí, tak jsem fakt nepříčetná! Tak jako super ráno no...No...spíš odpoledne. :D
Zejtra se mi vůbec nechce do školy, dozvíme se známky z matiky, jsou konzultačky a ještě ke všemu němčina. :/ Takže fakt super no. :/

Omlouvám se, že dneska je článek takovej, ale potřebovala jsem to nějak ze sebe dostat, ale mslím si, že mi sto stejně nijak moc nepomůže. :/ Tak mi držte palce, abych z tý zítřejší písemky měla alespoň za 4 a ne za 5. Jinak vám na závěr sem dám jednu písničku, která se mi ze začátku moc nelíbila, ale když si jí člověk pustí víckrát, tak se mu zalíbí. ;)Tak zase jeden zápis do deníkový rubriky.

6. listopadu 2013 v 15:04 | Jája :) |  Deníček
Dnešek stojí tak nějak v celku za houby, ale já mám i přes to docela dobrou náladu! :) Nestalo se toho zase tak moc strašnýho, většinou to jsou jenom takový ty drobnosti. :) Ale i jedna malá drobnost, vám může zkazit celý den a to pořádně! Mě se to teda naštětsí nestalo! :)
Takže dneska jsme začínali němčinou, ale bylo to docela v pohodě až na to, že nám učitel řekl, že zítra budeme psát velkou písemku, přitom on nám slíbil, že ve čtvrtek nikdy nebudeme psát písemky! A když jsme mu to řekli, tak on, že tohle je vyjímka! Ten je taky dobrej. No, další hodina, byla nekonečná matika ve který se nám učitel pokoušel vysvětlit látku, kterou nechápeme a v pátek z ní píšeme písemku. Tak nějak zhruba to chápu a tak mi držte palce, abych tu matiku dala alespoň na trojku, protože si opravdu potřebuju vylepšit známku.
Při ájině jsme psali velkou písemku a já jsem jí totálně podělala, takže dobrý no... :/ Pak jsem se učitelky ptala, jestli projekt můžu mít na A4 místo na A3. Hodně jsem se s tim projektem totiž štvala a už jsem ho prostě nechtěla předělávat na větší papír a ještě ke všemu jsem si kvůli tomu roztřihla plakát 1D. Sice jsem tenhle měla dvakrát, ale stejně mi toho plakátu bylo líto. :/ No a ona mi řekla, že to prosě musím mít na A3, takže dobrý no. :/
Jako poslední hodinu jsme měli chemii, ale jelikož naše učitelka tam nebyla, tak jsme vůbec netušili, koho budeme mít. No, do třídy se přihnal náš matikář a tak nám bylo všem jasný, že místo chemie, budeme počítat matiku. Tak ale naštěstí počítalo matiku jenom těch pár jedinců, co to nechápali a chtěli si to vypočítat na tabuli a my ostatní jsme si mohly v pohodě povídat. No a tak jsme s kámoškou kecaly a tak všechno skoro jsme probraly no. :) No a ještě před hodinou, mi stačit zkazit náladu, jeden debilní blonďák, co sedí za náma! Ten mi tak strašně leze na nervy, že si to nedokážete ani představit!

A dobrá zpýrva na konec. Už konečně vím, na jakou školu bych chtěla jít! :D

Teď si jdu poslechnout pár písniček a pak jdu hned do knížek a budu se muset učit. :/ Tak se mějte. :)


Rozhovor 3/3

1. listopadu 2013 v 13:11 | Jája :) |  Povídky