Červen 2014

My Love - 9.díl

28. června 2014 v 16:04 | myred


Prázky!! :3

27. června 2014 v 12:12 | myred. :) |  Deníček
Tak, a mám to za sebou. ;) Dneska jsem byla naposledy na naší škole. :) Dnekšní den mi ani nepřišel něčíím výjmečný a vlastně ani nebyl, až na to že jsem dokončila základku! :D Mylsím, že lidi ze školy a od nás ze třídy byly docela fajn, ale jako, že by mi zase tolik scházeli, to říct nemůžu. Jo, je tam pár lidí, který mi budou hodně chybět, ale u některých jsem ráda, že jsem se jich zbavila. :D No tak si to přiznejme, každej člověk vám prostě nesedne... :D

Diplom. :)

27. června 2014 v 6:47 | myred :)
Znovu bych vám moc chtěla poděkovat za vaše hlasy. :) Díky vám jsem zase vyhrála. :) Nečekala jsem, že ze začátku vyhraju a ještě ke všemu dvě soutěže. :) Takže ještě jednou moc děkuju.


Tak co vysvědčení? :)Akademie

25. června 2014 v 10:38 | myred ;) |  Deníček
Jak už jsem psala v předchozím článku, včera jsme měli akademii. Jak už jsem řekla, byla jsem tam jenom s prvňákem a pak na závěrečný písničce, což bylo fajn.

Pro I. stupeň:
To bylo fajn, přišlo mi to, jako by před vámi nikdo nebyl a vy ste jneom zkoušeli. Prostě jsem to tam nějak odtancovala a bylo to fajn. :) Pak písnička, no...to už bylo jako malinko hroší, pač jsem seděla na schůdkách a pak jsem nevěděla, kam se kokat, ale nějak jsem to zvládla. Ještě ke všemu sme zpívali písničku s textem, který nám napsal jeden z učitelů, takže jsem ho pořádně neuměli. Někdo měl text a někdo ne. Já ho zrovna neměla a tak jsem prostě jenom otevírala pusu no. :D Nakonec se ta písnička vypustila ještě s jednou a zpívali jsem jenom Sílu starejch vín, kterou jsme všichni uměli.

Pro II. stupeň:
No, tak ten tanec byl v pohodě, to jo, protože v prvních řadách seděli šesťáci, kteří jsou v pohodě. No a když jsem pak nastupovali na písničku, tak jsem si s Esmou stoupily na pódium s klukama a klekly jsme si tam, aby jsem nebyly zase tolik vidět a prostě to nějak odzpívaly.

Pro rodiče:
No, tak to už bylo horší. Chňapíka jsem nějak odtancovala, ale už jsem byla trochu rudá no. A oak už skoro u konce, jsem našemu třídnímu předali dort, na kterém byl včelí úl a nakoře myslím, že byla včela. :D No, vystřeliliy konfety, a malé děti si v tom pak hrály, to bylo roztomilý. Písnička, no tak to se dost protáhlo, prtože nám ještě předávali nějaký listy, což bylo hrozný. Bála jsem se, abych, když budu scházet z podia, abych tam sebou nesekla, ale zvládla jsem to. :D No a ještě tam pak něco mleli a pak jsme konečně odzpívali sílu a šli pryč. Ale ještě nás čekal úklid. :/

Nějak jsme to zvládly, už jsem ráda, že to mám za sebou a můžu si odpočinout. :D

Včerejšek + soutěž.

22. června 2014 v 16:16 | myred. :) |  Deníček
Ahoj, tak zase trocha děníčku...
Včera jsme jeli pro jahody. :) No a pak jsem si koupili ještě k tomu jahodovou zmrzlinu, ale nebyla to takov ta zmrzlina, kterou prostě koupíte na každém rohu. Byla to zmrzlina z opravdových jahod a hrozěn dobrá. :) Mňam. No a pa sme jeli na chatu a tam jsem si hrála s koťatama. Jssou prostě úžasný. :) Jinak se tady v blízké době obeví recenze na knížku Všechna pravda co je ve mně. Je opravdu suprová. ;)


No, děníček krátke a teď k tý soutěži. Chtěla bych poděkovat všem, co mi posílali hlasy. Postoupial jsem do dhruhýho a posledního kola! :) Takže, ať už todpadne jak chce, dostala jsem se mezi první 3, což je fajn a ve čtv rtek a nebo v pátek se dozvím, jak jsem skončila. :) Každopádně, pokud by jste chtěli, můžete hlasovat tady: http://mysteria-myworld.blog.cz/1406/2-kolo-sonc pro Myred prosím. :)


A teď, co mě čeká a nemine:
Zítra odevzdáváme učbnice, což je v pohodě, ale mě pořád tak nějak přijde, že je nemám všechny no. :D V úterý máme akademii, ale tu bych měla tak nějak přežít, protože jsem tam jenom s prvvňákem a pak u závěrečných písniček. :) A v pátek? V pátek dostaneme vysvědčení a konečně budou prázdniny, které si chci mimochodem pořádně užít! :D

A co plánujete na prázdniny vy? :)My love - 8.díl

20. června 2014 v 22:11 | myred. :)

Moje kotě. :3

19. června 2014 v 20:05 | myred. ;) |  Deníček
No, tak dneska žádný vykecávání a rovnou k věci. Už mi pomalu začíná docházet, že je konec školního roku a konec základky. Že už ty lidi nikdy neuvidím, ale nejvíc z toho mě mrzí dvě osoby. Esma, moje nej kámoška, a Křeček. Nebojte, neni tady řeč o opravdobém křečkovi, ale o jednom klukovi, kterýmu tak říkáme s kámoškou. :D

No, dneska se objevily fotky z předávání listů a vypadám jak debil, no, ale to jsem nechtěla. Dnešek byl v celku fajn, jelikož jsme nacvičkovali na akademii. :D

Po škole jsme jeli na chatu a já si tam hrála s koťatama a podařilo se mi s jedním udělat fotku, tak tady je. :)

Že je úžasnej. :3

Předávání pamětních listů...

18. června 2014 v 14:55 | myred ;) |  Deníček
Dneska jsem byla už od rána vynervovaná, protože jsem dneska měli jít na předávání pamětních listů a já jsem si samozdřejmně musela vzít šaty. No a já nesem jedna z těch holek, co je ráda nosí. Já je prostě nemám ráda a připadám si v nich divně. No, ale nějak jsme to přežila. Po velký přestávce, kdy už jsme byli všichni (všechny) převlečeni, jsme vyšli za školy a šli ještě s béčkem na náměstí. Samozdřejmně, že jsem celou cestu měla strach, aby se mi někde po cestě nevyzula bota. :D Boty mi totiž jsou trochu větší a jště ke všemu, když na sobě máte silonoky, tak to klouže ještě víc. :D Tak jsme tam došli a měli jsme si někam sednout. Já s Esmou jsme si chtěly sednout někam dozadu, ale náš třídní řekl, že musíme dopředu, ale než jsme tam došly, obsadily se všechny místa vepředu a tak jsme si stejně sedly dozadu. :D No, měla jsem dobrej výhled přímo před sebou. :D I když jsem sice viděla jenom záda, ale to je jedno. :D Chvilku hrla muzika a mě se cchtělo hrozně smát, ale nějak jsem to tam přežila. A pak začali povídat a nakonec říkat jména. Já jsem byla na konci, takže v pohodě, ale ono to šlo hrozněě rychle a nakonec vyvolali i moje jméno. Zvedla jsem se aa šla pomalu dopředu. Ach jo, jak já na tyhle kraviny nejsem. :D No, tak jsem podala ruku starostovi a prostě mi řekl pár slov, jako každýmu. Já jsem ho ani neposlouchala, prostě už jsem chtěla jít zpátky a sednout si. Nakonec jsme poděkovala, vzala si list a šla si sednout. Pak už to bylo v pohodě, protože se říkaly jména lidí z béčka. :D No a nakonec, se dávali růže učitelům. No, pač my obě třídy máme učitele, takže bylo trochu divný, když se jim dávaly růže, ale to je jedno. No a pak jsme se ještě museli několikrrát vyfotit, což mi docela vadí. nerada se fotím a eště ke všemu, když na sbě mám šaty. :D

No, tak jsem to přežila. Ve finále to nebylo tak hrozný, jak jsem si myslela. Jsem ráda, že už jsem konečně doma a můžu si trochu odpočinout. ;) Pro dnešek je to asi všechno. Trošku delší deníček, ale já jsem se z toho prostě potřebovala vypsat a myslím, že od toho je tady blog. :D

Užívejte dne...
Myred. :D
PS: Byla bych moc ráda, kdyby jste pro mě hlasovali: http://mysteria-myworld.blog.cz/1406/1-kolo-sonc#komentare pro Myred s Liamem. :)


Prosím.

17. června 2014 v 19:24 | myred. ;)
Chtěla bych vás moc poprosut o hlas tady: http://mysteria-myworld.blog.cz/1406/1-kolo-sonc#komentare pro Myred s Liamem Paynem. ;) Za všechny hhlasy moc děkuju. :)


My love - 7.díl

17. června 2014 v 17:51 | myred ;)

Tak tady je ten slibovanej díl. :)


2. Soutěž.

16. června 2014 v 17:03 | myred
Tak, přihlásila jsem se do další soutěžě, na stejném blogu. :) Tentokrát je to soutěž o celebritu, takže jsem si vybrala Liama Payna. :D No, tak pokud se ta soutěž rozjede, chtěla bycch vás moc poprosit, aby jsme mi dávali hlasy. :) A nebojte, koncem týdne by se tady měl určitě objevit nějaký článek, alespoň deníček a zítra sem hodím další díl povídky My love.


Ztracená naděje.

10. června 2014 v 22:07 | myred. ;) |  Knížky
Dneska jsem se rozhdola vám trohcu věnovat a tak vám sem píšu recenzi na 2. díl knžky Bez naděje, kterou jsem sem psala nedávno. :)


My Love - 6.díl

10. června 2014 v 11:49 | myred. ;)


Píšu ti...

9. června 2014 v 14:45 | myred. ;)
Píšu ti, proto že jsem s tebou nestihla rozloučit. Tohle bude poslední a vlastně i první dopis, který píšu. Píšu to nejspíš proto, že se potřebuji vypsat, ale taky porot, abych se s tebou alespoň rozloučila. Ty víš moc ddobře, že neumím psát dopisy a tak ode mě nečekej žádný zázrak, nebo slohovku.
Budeš mi moc chybět. Vždycky když přijdu domů, nejsi tady a hrozně mi chybíš. Vzpomínám si na to, jak jsem tě poprý uviděla a ty si byla tak roztomiloučká. Ty tvoje velký žlutý kukadla a ta tvoje nádherná černá a vždy perfektně upravená srst. Už jako mrňous jsi jí měla dokonale upravenou. Nechápu to, nikdy jsme nebylaa hodně nemocná, takže si musela odejít, protože si už měla svůj věk, ale nebylo ti zase tolik. Nebo tě vyčerpal ten porod? Každopádně, ty si v každém prcíkovi i dospělém, kterého máme. Budeš pořád s námi a nikdy na tebe nezapome. Neni pro mě snadný to psát sem, když vím, že si to může každdej přečíst, ale chtěla bych se s tebou nějak rozloučit. Víš co je zvláštní? Že ten maličkej má krásnou heboučkou srst, jako jsi měla ty, což je dobře. Je úžasnej a je o něj dobře postaráno.

Moc mi chybíš a nikdy na tebe nezapomenu.Tvoje neschopná panička. :)

Já vím, nejspíš vám to přijde trapný, no ale...

A pak tady mám ještě jednu písničku, o který si myslí , že by se k tomuhle tématu týdne taky hodila a určitě stojí za to, aby jste si ji poslechly, ale je trochu z jiného soudku než můj dopis.


Bez naděje.

7. června 2014 v 18:03 | myred. ;) |  Knížky
Tak, a je tady ta slibovaná recenze a na tu knihu. ;)

Postava. ;)

6. června 2014 v 19:38 | myred ;)
Jelikož už mám dopředu napssaný už skoro všecchny díly, tak vymýšlým novou povídku. Mám tady dva tureccký hercce a tak se vsá chci zeptat, kterýho by jste chtěli jako partnera pro hlavní postavu. U každýho jsou dvě fotky a pak hlasujte v anketě. :)

5.6. 2014

5. června 2014 v 21:27 | myred. ;) |  Deníček
Dneska ode mě taky nečekejte nějakej extra dlouhej článek, ale jenom jsem chtěloa napsat, že jsem byl na nákupech. Vybrala sem si jedny hodně dobrý šortky, protože předpovědi hlásí, že má být horko, ale bůhví jestli. :D No a pak jsem si vybrala jedny hodne dobrý boty bez tkaniček, takže dobrý. ;) Ppřesně takovýhle jsem hledala. :D Když jdu nakupovat boty, většinou je to na dlouho, protože si chci vybrat opravdu dobrý boty. :D
Chcete vidět fotky? Tak mačknete na celý článek. ;)


PS: Recenzi a knížku naapíšu nejspíš zítra, nebo o víkendu, protože poslední dobou moc nestíhám. :)


Hodně krátký deníček.

3. června 2014 v 20:32 | myred. ;) |  Deníček
No, tak dneska nemám chuť na žádný vypisování, ale jelikož jsem vám slíbila deníček, no tak tady ho máte.
Dneska jsem se docela těšila do školy, protože mi moje nej.kámoška měla předat jednu knížku. No a jelikož mě první díl knížky hodně bavil, tak jsem se právě těšila na tenhla deruhej díl. Knížka se jmenuje Ztracená naděje. Je to druhý díl a první knížka se jmenuje Bez naděje. Brzy se tady objeví recenze na ten první díl.
No, dneska to bylo ve šekole docela dobrý a musím přiznat, že nejlepší byly pracovky, protože tam my holky jenom povídáme. Takže se asi půjdu začíst do knihy, protože dneska nemám skoro na nic náladu, prootoože jsem ztratila jedno z nejdůležitejších stvoření. ;(My love - 5.díl

2. června 2014 v 14:01 | myred. ;)
Tak hned jak jsem přišla domu, vám sem dávám další díl povídky. :) Možná, že se tady ještě dneska objeví nějakej ten článek. ;)Vítězství!! :D

1. června 2014 v 18:04 | myred. ;)
A je to tady, je to tady!! Moc vám děkuju za všechny vaše hlasy. :) Vyhrála jsem s píšničkou Little things od 1D. :) Jsem tak ráda. ;)

A ještě bych se vám chtěla omluvit za to, že jsem sem v poslední době nedávala skoro vůbec žádné články, ale hodně jsem se soustředila na tu soutěž. :) Taže od zítřka se těšte na další díl My love. A taky jsem přečetla jednu super knížku, btakže zveřením recenzi a možná se tady objeví i nějakej ten deníček. :)

Takže ještě jednou vám moc děkuju za hlasy, které jste mi dávali. ;)