Prosinec 2014

Soutěže

29. prosince 2014 v 20:07 | myred
Ahoj, opět se hlásím, ale tentokrát s menší prosbou. Poslední dobou jsem nějak aktivní a zapsala jsem se do soutěží. :) A rovnou do třech. Byla bych moc ráda, kdyby jste pro mě hlasovali. :)

1.Soutěž ve které mě můžete podpořit je na tomto odkaze a jedná se o oblíbenou postavu z PLL. Prosím,hlasujte pro Emily - http://prolhane-krasky-fans.blog.cz/1412/soutez-1-kolo#komentare
2. Je o vánoční povídku, nebo básničku, moje tvorba je ta druhá - http://eleanoriny-povidky.blog.cz/1412/vase-povidky-vanocni-soutez-2014
3. Je o seriálovou postavu a já jsem si vybrala Cat, tak prosím hlasujte pro ni - http://hollywood-cellebrites.blog.cz/1412/soutez-nejlepsi-filmova-nebo-serialova-role-1-kolo#comments
Za jakýkoliv hlas moc děkuji a co nejdříve se ozvu s dalším článkem. ;)

Naše tamejství - 7.díl

28. prosince 2014 v 14:27 | myredBílá jako sníh

26. prosince 2014 v 16:10 | myred |  Knížky
Ahoj, doufám, že jste si krásně užili Vánoce v rodinném kruhu a dostali jste pod stromeček co jste si přáli, a že vám neuvízla nějaká ta kost v krku. :) Hlásím se tady s recenzí na knihu, jak už delší dobu slibuji, tak snad se vám bude líbit. ;)

Naše tajemství - 6. díl

22. prosince 2014 v 13:41 | myred
Moc se omlouvám, že se vám v poslední době moc nevěnuju, ale nějak na to není čas. A taky se omlouvám svým affs, že jsem v poslední době moc neobíhala, ale už to bude lepší. ;)


Víkend

15. prosince 2014 v 14:25 | myred |  Deníček
Jelikož jsem vám slíbila deníčkkový článek, tak tady je. :)

Vánoce se pomalu bliží. :3

11. prosince 2014 v 18:36 | myred |  Deníček

Moc se omluvám, za mojí neaktivitu, ale v poslední době na blog není moc čas, ale o víkendu to určitě vynahradím. Mám pro vás recenzi na knížku a asi bych mohla napsat nějaký deníček. :) Taky přemýšlím, že bych napsala povídku do soutěže, ale uvidím, podle toho, jestli to stihnu a jestli mi to půjde, tak mi prosím držte palce. ;)

A tady posílám takovou vánoční písničku od Ariany, která se mi hrozně líbí.

I maličkost ti může zlepšit den. ;)

2. prosince 2014 v 14:27 | myred
Zrovna jsem přemýšlela, jaký článek bych mohla napsat, a téma týdne mi souvisí s tím, co jsem napsat chtěla. ;)

Dneska ráno mi protivvně zazvonil budík a tak jsem po něm sáhla, abych ho mohla vypnout, aale v tom jsem si všimla kartičky, která ležela na mém stole. Když jsem ji vzala do rukou a posvítila na ní lampičkou, její slova mě moc potěšila už jen sama o sobě. Byl to vzkaz od mé spolubydlící a když jsem kartičku dočetla, všimla jsem si toho rádku, který mi nechala vedle. Prostě jen tak, aniž bych měla nnějaké narozeniny nebo svátek. :) Ano, byl to dárek a to neni jen taková maličkost, ale i jenom ta kartička sama o sobě mě potěšila. Prostě se probudíte v prázdném pokoji jako každé ráno, ale něco je tam přeci jinak.