Únor 2015

Anděl smrti - 5.díl

20. února 2015 v 22:31 | myred


One Last Time - Videoklip

16. února 2015 v 16:11 | myred |  Hvězdy
Včera Ariana zveřejnila nový vidoklip. Je k písničce One Last Time a Ariane to tam hrozně moc sluší. Videoklip je zajímavý, vypadá to, jako kdyby byl konec světa. :) Přijde mi opravdu zajímavý a malinko i napínavý, jak ten konec vlastně dopadne. :)Lék na všechnu bolest?

13. února 2015 v 19:28 | myred
Lék na všechnu bolest? To je pro každého něco jiného. Někdo se snaží svůj smutek a bolest, spíš psychickou, zahnat alkoholem. Ale má to nějaký smysl? Řekla bych že ani ne. Spíš vám to váš stav ještě zhorší a stane se z vás alkoholik, který si pak nebude moct pomoct. Drogy jsou to samé, mohou vás dohnat ke smrti a cigarety? Většina lidí by řekla, že to není tak strašné, ale díky nim si můžete v sobě vypěstovat nehezkou nemoc.

Lék na všechnu bolest? Přátelé a nebo jedna jediná osoba, která vám dokže vždy zlepšit náladu a e stále s vámi...Ale co když tuhle milovanou osobu nemáte? Co pak? Určitě každý z nás má nějakou osobu, které se dokáže svěřit a věří, že mu pomůže. Nepřijde vám tohle lepší lék, jak nějaké návykové látky? Mě ano, ale také se může stát, že člověk je uzavřený do sebe a nebo mu jeho blízcí lidé nedokážou pomoci.

Lék na všechnu bolest? Mylsím, že lékem na všechnu bolest, je čas. I když bych to spíš řekla, že je to lék na psychickou bolest. Pokud jde o fyzickou bolest, je možné, že té čas nepomůže, což je dost smutné...


Myred

Matt Cardle.

10. února 2015 v 22:13 | myred |  Hvězdy
Už jsem se dlouho nevěnovala rubrice Hvězdy a tak mě napadlo, že bych vám každý měsícc napsala nějaký článek o hvězdě. Nebudu tady vypisovat životopis a tak. Kdyby vás ta osobnost zaujala, tak se můžete kouknout na internet a zjistit o ní víc. :)
Bude tady jenom můj názor na ní a když tak nějaká písnička, když to bude zpěvák/zpěvačka.

Pro tento článek jsem se vybrala: Matta Cardla

Anděl smrti - 4.díl

5. února 2015 v 15:01 | myred


Říše temnot - Černá magie

3. února 2015 v 14:39 | myred |  Knížky
Ahoj, tak se opět hlsím s další recenzí. Jak už víte, čtu Říši temnot a ráda bych dočetla všechny díly, zítra jdu znovu do knihovny se záměremm, půjčit si 4. a 5. díl. :)

Název: Říše temnot: Černá magie
Autor: L.J. Smith
Díl: III.
Následující díl: Tajemný anděl
Děj: Sestřenice Thea a Blasie jsou čarodějky a stěhují se ke svojí babičce, jelikož Blasie znovu udělala něco, co neměla. Očarovala nějakého kluka a chtěla po něm dokázat, jak velká je jeho láska. Ten kluk kvůli ní zapálil školu. Blasie je ale nepoučitelná a má zálusk na někoho dalšího. Thea se hned první den na nové škole seznámí s klukem Erike, kterého uštkl had, ale ona mu kousnutí vyléčí. Blasie si Erika všimne a začne se o něho zajímat, ale Thea postupem času zjistí, že ona a Erik jsou spřízněné duše. Vyhreje Blaisie se svými kouzly a nebo pouto spřízněných duší mezi Theou a Erikem?
Můj názor: Tak tady mi trošku dýl trvalo, než jsem se začetla a popravdě mě tenhle díl ani nijak moc nenatchl. Jako ano, děj byl zajímavý, ale už mi to prostě přijde pořád do kola. Někdo z Říše temnot sse dostane do lidského světa a nejde mezi lidmi svojji spřízněnou duši....
Hodnocení: 6/10

2. místo! :)

2. února 2015 v 16:26 | myred |  Deníček
Ahoj, chtěla bych vám všem moc poděkovat za vaše hlasy. :) Díky vám, jsem se dostala na druhé místo s Emily z PLL.
A ještě bych vás moc ráda poprosila, kdyby jsme pro mě hlasovaly tady. Hlasujte prosím pro Myred s Liamem Paynem. Moc vám všem děkuju a kdyby jste chtěli, tak hlasy ráda oplatím!!!