Březen 2015

Odchod Zayna

28. března 2015 v 10:20 | myred
Ano, všichni všude píšou, že Zayn odešel ze skupiny. :( Je mi to opravdu moc líto, protože Zayna jsem měla ráda a myslím si, že bez něho už to nebude takové. Ale rozhodl se tak sám a my by jsme ho měli podporovat. Stejně tak by jsme i měli podporovat kluky, kteří už nebudou pokračovat jako One Direction, ale pod jinem názvem skupiny. ;) Nevím, jestli je informace pravdivá, ale tak uvidíme. ;)

Musím říct, že jakmile jsem se první den dozvěděla, že Zayn odešel ze skupiny, tak jsem tomu nechtěla věřit a lidem, co mi to říkali jsem říkala, že si o tom popovídáme až to bude oficiální. A BUM, další den už to bylo bohužel na jejich oficiální stránce. :(

I když kluci už nebudou spolu, pořád to jsou naši kluci a budou skvělý tak jako tak! :)


Anděl smti - 6.díl

25. března 2015 v 14:22 | myred

Odpočinkový víkned.

20. března 2015 v 23:06 | myred |  Deníček


Ale u tohohle bych chtěla, aby byl trochu jiný. Nechtěla bych spát dlouho, jako každý víkend. Naplánovala jsem si, že v šest půjdu běhat a to jak v sobotu, tak i v neděli. :) Tak jsem docela zvědavá, jestli se dokopu, ale bylo by to fajn, jelikož ráno je nejlepší vzduch. :)

A copak plánujete vy na víkend? :)

A tady přidávám pár písniček, aby jste si mohli zpříjemnit náladu a krásně se naladit na víkend a čas odpočinku, i když na některé z vás třeba odpočinek nečeká. Ale třeba jen tak pro zpříjemnění nálady. ;)

Myred běhá! :D

18. března 2015 v 16:29 | myred |  Deníček
Tak je to tady přátelé, konečně jsem se dokopala k tomu, abych začala běhat. Už delší dobou jsem přemýšlela, že bych začala běhat, ale nikdy jsem se k tomu nedokopala a nebo jsem běhala jenom třeba dva dny. No, neříkám, že tomu teď tak není, ale chtěla bych to dodržet.


Jsem zpět! :D

17. března 2015 v 14:53 | myred
Ahoj lidi, hrozně moc se omlouvám, že jsem sem už tak dlouho nepřidala žádný článek, ale v poslední době to prostě nešlo. Znáte to, když nemáte náladu a nebo prostě si na blog nevzpomene, jak máte něco na práci? No tak přesně tohle se mi teď stalo a na blog jsem zapomněla. A pak najednou doma koukám na blog a zjišťuju, že už jsou to dva týdny, co jsem sem nedala žádný článek, tak se moc omlouvám a co nevidět to napravím.Jamie Dornan

6. března 2015 v 19:23 | myred |  Hvězdy
Tak konečně je tady ten slibovaný článek. :) Jak už jste podle názvu poznali a také jsem to slibovala v předchozím článku, že tento bude o Jemiem Dornanovi.


50 odstínů šedi - recenze

1. března 2015 v 10:20 | myred
Ahoj, opět se hlásím s dalším článkem. Omlouvám se, že jsem se blogu poslední dobou moc nevěnovala, ale nenapadlo mě, jakej článek bych měla napsat a ani nebyl čas. Tak jdeme na to....