Září 2015

Podzim! :3

29. září 2015 v 15:19 | myred |  Deníček
Ahojte čtenáři!
Jak už jste si jistě celý měsíc stačili povšimnout, tak tady máme podzim. :D Já osobně, mám pozdim ráda. Líbí se mi to barevné listí. Jak se příroda dokáže sama zbarvit do tak nádherných barev. Hrozně se mi líbí ten čas, jak se příroda připravuje na zimu, ale ještě pořád svítí sluníčko a občas je i teplo.
Ani nevím, jak dál bych to měla slovy popsat. Ale jak už jsem psala v jednom článku, hrozně se mi líbí ten přechod z listopadu na prosinec. Jak je mlha, popchává a je zima. Všichni mají depresivní náladu, ale jediná já, jsem spokojená. :D Už dost keců a jdeme si užít pár nádherných obrázků podzimu. :)


Anděl smrti - 9.kapitola

21. září 2015 v 14:30 | myred
Ahoj čtenáři, omlouvám se, že jsem se poslední dobou neozvala a že jsem se věnovala hlavně Deníčkovým článkům a tak se to snažím napravit. Vím, že na tuhle povídku docela kašlu, ale budu se to snažit napravit. Tak snad se vám bude další kapitola líbit. ;)
PS: Chtěla bych vám moc poděkovat za komentáře k předchozímu článku. :)


V předchozí kapitole: "Ano...Mám je sněhově bílá, ale jelikož se mi draly ze zad, měl jsem je celé od krve. Byl jsem strašně oslabený a spal několik dní. Probudil jsem se s křídly a hrozně hladový a bylo mi strašně. Ale Hann, já u toho budu s tebou a budu ti dávat dostatek vody a jídla. Nebude se ti chtít jíst a nebudeš na to mít ani chuť, ale budeš se muset snažit Hann. Znám už pár lidí, kteří u tohohle umřeli."

Přetvářka!

10. září 2015 v 16:31 | myred |  Deníček
Ahoj čtenáři, dnešní článek nebude ani trochu pozitivní. Ty hnusný a smutný pocity jsou ve mě a já se z nich potřebuju vypsat. Ale nechci vám samozřejmě kazit vaši skvělou náladu. Omlouvám se, že v poslední době je tenhle blog takovej spíš Kecací, ale nebojte, už jsem si pořídila sešítek, který je něco jako deníček. Takže se budu vypisovat do něho a nebudu vás otravovat mýma problémama. Ale momentálně ho nemám u sebe. :(


Škola + Mimoňové :D

5. září 2015 v 13:31 | myred |  Deníček
Ahoj čtenáři, tenhle týden byl divný. Ano, začala zase škola...První den byl docela v pohodě, ale jakmile jsme dostali do rukou rovrh bylo jasný, že je zle. Máme hodiny tak blbě udělaný, že se člověk netěší ani na jeden den v týdnu. :( Ještě ke všemu máme tenhle rok praxi, takže přesně nevím, co od toho mám očekávat u našeho oboru. Tenhle týden jsme měli první hodiny praxe a bylo to dost divný. :D
A další mínus, který mi fakt dost leze na nervy je to, že v pátek máme celkově čtyři hodiny počítačů a to mi přijde hnusný! Je to akorát dobrý na to, aby vás z toho začaly bolet oči a hlava.