Listopad 2015

Star dance

29. listopadu 2015 v 19:13 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé, těmi komentářemi pod minulým článkem jste mi udělali neskutečnou radost. :)
Jelikož se už od začátku dívám na letošní Star dance, tak bych vám chtěla říct, jakému páru jsem fandil a fandím teď. Napřed ale začneme z jiného soudku. Jelikož se poslední dobou hodně řeší pár Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. Hodně lidí odsuzuje Lukáže za to, že tohle je taneční soutěž a on tam zůstává i přes to, že mu tanec moc nejde a je to vůči ostatním párům nefér. Ano, i mě to dost naštvalo, když vypadli moje oblébené dva páry a tenhle zůstal, ale já ho obdivuji.

Za prvé za to, že i když se na něho porota nekouká s moc veliko radostí a pořád na něho má nějaké narážky a lidé taky, tak on si to usnadňuje humorem a nedělá si z toho hlavu. Kdyby si měl tohle všechno brát vážně, tak by se mohl rovnou zhroutit a skončit.
Za druhé je to to, že i přes to, že je prkený, tak se snaží a občas mi ty pasáže v jejich tanci přijdou dost vtipné a nebo roztomilé.
A za třetí. Sakra lidi, to vy jste si pro tento pár hlasovali, to vy chcete, aby postoupil do dalšího kola a dál vás bavil. Je to zřejmě tím, že je vám Lukáš sympatický a tak ho nekritizujte! On to nijjak neovlivní, že mu lidi posílají hlasy!Nový videoklip a nová písnička Pavla Callty!!

24. listopadu 2015 v 19:56 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
jsem si vědoma toho, že už jsem se delší dobu blogu ani trochu nevěnovala a nenavštěvovala vaše suprové blogy a věřte, že mi to chybí, ale o víkendu vám to vynahradím. Mám v plánu napsat dva články, ale jeden z toho by byla recenze na další knihu a to mi nepřijde rozumné, abych vydala dvě recenze takhle brzy za sebou a ten další bude taky recenze, ale na film a ještě je tu v podstatě třetí článek, ale ten souvisí s těma dvěma.

Včera, můj oblíbený český zpěvák Pavel Callta, vydal svůj nový videoklip k nové písničce Propojení, na který jsem se nemohla dočkat. Je opravdu dokonalý a písnička je chytlavá. Videoklip je skvěle vymyšlený, má to nějaký děj a skvěle souvisí s písničkou. Nádherná pasáž je ta na konci, jak jsou konečně spolu a začne padat sníh. :3 Pavlovi to tam stejně jako vždy moc sluší. No jen se koukněte sami a posuďte.


Dalajlamova kočka a umění příst - Recenze

7. listopadu 2015 v 23:46 | myred |  Knížky

Ahoj, moje Knižní výzva se pomalu plní. :D Je mi jasné, že do konce roku se mi nepodaří přečíst přes deset knížek, ale tak snad to nevypadá zase tak zle, ne? :D Každopádně je tady další recenze. :)