Únor 2016

Ze života intráka...

25. února 2016 v 14:00 | myred |  Ze života intráka
Ahoj přátelé,
tentokrát přicházím s trochu osobnějším článkem, tak snad to nebude vadit. ;)

Středa proběhla docela komicky, jelikož jsem myslela, že ve škole snad všechny kolem sebe umlátim a ještě ke všemu jsme měli jít místo tělocviku na vyhlášení soutěže, kam se mi vůbec nechtělo. :( Když jsem byla s kamarádkou na opědě...říkejme jí třeba E...tak za náma přišla naše vychna s tim, že se máme dneska kompletně přestěhovat.
Takže my nejen, že jsme musely jít ještě do školy, kde jsme měli jako odpoledku to vyhlašování, ale pak jsme hned musely přijít ze školy a celý naše patro se stěhovalo na jiné patro, jelikož nám mají nově vymalovat a měnit koberce.
Tenhle článek píšu skoro polomrtvá (je přednastavený, takže je dneska středa a dneska se tohle stalo), jelikož právě sedím v našem novém pokoji (na 14 dní) a koukám se na ten (teď už menší) čurbes kolem mě. Netěším se na večer, když nás s E čeká další uklízení a ještě ke všemu píšeme zítra 3 písemky. Kdo to má jako zvládnout?!
Ještě ke všemu tady nemáme přes koupelnu (máme jednu na dva pokoje) naše spolužačky, ale nějaký holky od nás z patra, tak to bude docela zajímavý. Jen prosím, ať to nejsou...(o tom se když tak rozepíšu jindy).
Když si předtavím, že za 14 (možná míň) dní, budu muset to všechno tahat zase o tři patra vejš, je mi z toho zle.
Ještě dneska by jsme měli dostat klíče, ale až večer, což je docela na nic.
Docela by mě zajímalo, jaká bude první noc v jiném pokoji. :D
Jasně, nejspíš si řeknete, že jsou intrácký pokoje všechny stejný, ale není to tak úplně pravda, takže je možný, že dneska neusnu a nebo s usnutím budu mít dost velký problémy.
Tak mi držte palce, abych to nějak zvládla. ;)
Vstávej, je ráno!

22. února 2016 v 20:59 | myred |  Něco jako básničky
Ahoj přátelé, tentokrát se hlásím s tématem týdne a pokusem o amatérskou "básničku". Měla jsem jí napsanou od pěti minut a nejsem skvělá v psaní básniček, tak to berte s rezervou. :D


Vstávej, je ráno!

Když zazvoní budík ráno,
spánku bylo děsně málo,
sluneční paprsky do obličeje svítí,
mě se zdálo o lučním kvítí.

Přinutím se vstát,
i když se mi chce ještě spát,
zkulturním se a jdu tudy,
do tý děsný školy.Papírová města - recenze na film

19. února 2016 v 19:52 | myred
Ahoj přátelé,
konečně jsem se dostala k tomu, abych naspala nějaký článkek. :) Dneska to bude recenze na jeden film, který jsem viděla asi před měsícem. Ale ještě, než se do toho vrhneme bych Vám chtěla říct, že už mám zpátky svůj notebook, takže už snad budu mít čas Vás obíhat. :)


Moje závislosti. :)

12. února 2016 v 20:09 | myred
Ahoj přátelé,
ani netušíte, jak velkou radost mi dělají Vaše komentáře. :) Přes týden jsem se snažila obíhat přes mobil, ale šlo to docela těžko, tak tenhle týden Vám to vynahradím, jelikož má prázdniny! :D

Moje závislosti?

Čaj - Bez ranního šálku horkého čaje nemohu prostě fungovat. Je to pro mě v podstatě nakopnutí do nového dne, stejně jako pro většinu lidí káva. Jsem nejraději, když si ho mohu udělat sama, ale ráno na snídani na intru to moc nejde, že. Takže tam bohužel musím pít tu obarvnou horkou vodu. :/ Ale po škole si udělám pokaždé svůj čajík. :3

Čtení - Ano, už je to tak. Bez skvělé knihy a skvělého počtení já prostě nemohu být. Když nemám co číst, tak je to špatné. Jsem prostě blázen do knih a tak si musím každý den přečíst minimálně jednu kapitolu. :)

Hudba - Pokud někdo z Vás viděl Kameňák a pamatuje si tu dívku, která pořád měla v uších sluchátka a trsala, tak pro mě ta věta kterou pronesla platí také, "Bez hudby nejedu." :D

Notebook - Ano, bohužel je to tak, ale jsem závislá i na téhle věcičce, za což se trochu stydím, ale určitě nejsem jako ti lidi, co u toho sedí pořád a nic jiného nedělají. Ano, já sice sedím u počítače, ale také u toho mám třeba i knihu a čtu. :D (Jeden kamarád mě takhle jednou viděl na intru a hrozně se divil, že stíhám odepisovat lidem a ještě si u toho číst. :D )

Blog - Ano, a jako poslední je tady blog. Po Novém roce jsem si řekla, že se do blogu pořádně opřu a opravdu se mi to povedlo. Nedovedu su představit, že bych se na blog vykašalala (jako jsem to měla už kolikrát v plánu) a nemohla se vypsat z těch pěkných věcí, ale i těch, které mě trápí (a přestala naštěvovat Vaše skvělé blogy).

A jaké závislosti máte Vy? :)
Co pro mě znamená kniha?

5. února 2016 v 17:20 | myred
Ahoj přátelé,
chtěla bych vás ještě poprosit o strpení v obíhání. Budu vás obíhat jedině o víkendu, jelikož můj notebook je v opravně a bude to trvat možná i měsíc. :(

Co pro mě znamená kniha?

Kniha pro mě znamená krásné odragovaní. Pokud máte nějaké problémy, tak můžete utéc to jiného světa a je to tak jednoduché. Musíte mít je po ruce nějakou dobrou knihu a začíst se do ní. Je to taky skvěla strávený čas a je to k užitku. Zlepšíte si slovní zásobu a pokud píšete povídky taky tak jako já, tak můžete čerpat inspiraci. :)
Já osobně jsme si na střední začala brát knihu i do školy, jelikož tam to mají všichni lidi z naší třídy stejně a tak na mě nebudou koukat jako na magora (což třeba dělali na základce). Ale tak tohl souvisí hlavně s tím, že studuji jistý obor, který všichni odsuzují ale v tomto oboru má kniha velikou úlohu. Ale abych neutíkala od tématu...pokud máte o přestávce čas a nepotřebujete si ještě zopakovat nějakou látku, tak je rozhodně lepší si vytáhnout knihu než si vzít do ruky mobil a být na internetu a nebo hrát nějakou hru. No nemám pravdu? Budete tak vypadat rozhodně líp s knihou než s mobilem v ruce. :)
A ještě víc se mi na knihách líbí to, že můžete prožít ten samý příběh klidně tolikrát, kolikrát budete chtít, pokud se vám příběh nelíbí, prostě můžete zaklapnout knihu a jít na další. Můžete prožívat tolik příběhů kolik chcete. :)
Kniha má svoje kouzlo, které internet a počítač nemají...
A pokud jde o elektornické knihy...každý to má jinak, ale já osobně je nemám ráda. Ano, je skvělé, že mobil máte skoro pořád při sobě a jednoduše si tak na něm můžete přečíst knihu a nebo pokud knihu nemůžete sehnat, nemáte na ní finance a tak...Ale elektronická kniha pro mě osobně ztrácí to kouzlo, které má klasická.

A co znamená kniha pro vás? :)
Ano, ano já vím, že tenhle článek byl více kecací a komu by to vadilo, tak to prostě nečtěte a nebo mi napište do komentářů, jaký jiný článek by jste chtěli příště. :)