Květen 2016

Nemluvní lidé v sobě skrývají tajemství?

31. května 2016 v 13:00 | myred
Ahoj přátelé,
tenhle článek jsem chtěla napsat už dávno, ale odhodlala jsem se k němu až teď. Já vím, že jsem vám slíbila, že bude recenze, ale ta bude hned jako druhá. :)


Vyhodnocení kontroly affs!

28. května 2016 v 19:17 | myred
Ahoj přátelé,
je tady kontrola affs. Jsem ráda, že se Vás zapsalo tolik, tak snad nám to nějak vydrží. :)

Zapsali se:

Mrs.Tomlinson
Beatricia
Sanny
DakotaJohnson-Daily
Mia
Katie
anefis
Ta "neviditelná"
shelly
Slůně
Ivet

Nezapsali se, ale zůstávájí:

punchline
Tery33
Plešatá zpěvačka
Baruš
sheila
Nana

Nezapsali se a mažu:

Tori
M
Janey
Azano
Chloe.

Nezapsali se, ale jejich blog určitě budu navštěvovat:

Bivi

Kdyby se chtěl zapsat někdo nový, tak určitě může. :) Přeji krásný zbytek víkendu. :)

Objasnění neaktivity

25. května 2016 v 18:44 | myred
Ahoj přátelé,
moc se omlouvám za to, že poslední dobou vůbec nejsem aktivní...Ale blíží se konec školního roku a každý z nás ví moc dobře, že je to dost stresující záležitost a plus k tomu jsem ještě onemocněla, takže ta chuď k blogování prostě není.
Tenhle článek měl být původně recenze na knihu, ale jelikož bych dneska 100% nenapsala ceou recenzi, tak bych Vám sem chtěla hodit odkaz na kanál jedněch youtuberů, na který jsem narazila tenhle týden. Pokud máte chuť se zasmát, tak si je určitě pusťte. :)

Jinak určitě brzy čekejte recenzi na knihu. Bude hned, jak se mi udělá malinko líp, tak se mnou prosím mějte strpení.
Snad se máte krásně. :)


PS: Určitě si poslechněte tuhle písničku, je prostě skvělá. :3

Knižní veletrh Praha. :)

16. května 2016 v 13:25 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
ve čtvrtek jsme měli se školou takový výlet do Prahy a jelikož jak moc dobře víte jsem vášnivý čtenář, tak jsem nemohla zapomenout sem tenhle zážitek z Veletrhu napsat. :)Útěk z reality.

10. května 2016 v 13:00 | myred
Ahoj přátelé,
je mi jasné, že každý z nás má někdy chvilku, kdy by nejraději utekl od relity, ze světa, alespoň na chvilku žil jiný život (říkejte tomu jak chcete.) Tady je pár rad, jak toho docílit.


1. Uvařte si čaj, udělejte si pohodlí a zavzpomínejte - Proč na chvilku nevypustit starosti z hlavy a nezavzpomínat na nějaké pěkné chvilky a nebo na dětství, kdy největším problémem bylo, že vám někdo nechce půjčit svou hračku? (Ale je mi jasné, že né všichni z nás měli bezstarostné dětství.)

2. Čapněte do ruky knihu - Je jedno, jestli je vaše oblíbená a nebo jestli ji čtete poprvé. Hlavní je, že na chvilku budete někdo jiný a budete prožívat úplně jiný příběh. Zapomenete na starosti. (Tedy pokud je to dobrá kniha, která vás pohltí.)

3. Pusťte si film - V tomto případě bych nejspíš doporučila komedii. Je jedno, jaký žánr zvolíte, hlavně aby se vám film líbil a splnil účel.

4. Psaní povídej (článků na blog) - Mě také dost pomáhá psaní povídej. Vymyslíte si příběh, který vám alespoň na chvilku vytěstní starosti z hlavy. Psaní článků také. Buď se z problémů vypsat (což ne vždycky pomáhá) a nebo zvolit jiný článek.

Každému pomáhá něco jiného a mě většinou pomůže tohle. (Jistě, že pokud máte větší starosti, tak vám to nepomůže. Článek se na ně nevztahuje.) Do komentářů napište, co pomáhá vám.Kontrola affs.

7. května 2016 v 15:22 | myred
Ahoj,
jelikož už v poslední době je dost blogů neaktivní a mám už v tom maglajs, tak jsem se rozhodla udělat kontrolu affs. :) A kdyby se chtěl zapsat i někdo nový, tak můžete. :) Můžete se zapsat do 28. 5. 2016.