Prosinec 2016

Konec roku 2016

28. prosince 2016 v 12:52 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
tak jak si užíváte volna? Jste spíš aktivnější a nebo jste prostě jen většinu času doma, užíváte dárky které jste dostali pod stromeček a prostě ralxujete? :)


Vánoce 2016

21. prosince 2016 v 21:27 | myred
Ahoj přátelé,
jelikož netuším, jestli se tady do Štedrého dne ještě objevím, tak bych Vám všem moc chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků, aby jste je prožili se svou milovanou rodinou, užili si společné chvíle a tu pohodu a klid. A také, aby jste pod stromečkem našli všechno, co jste si přáli a aby Vaše dárky rozzářili úsměv na tváři druhých. :)
A taky doufám, že se tady po Novím roce zase všichni ve zdraví v tom našem blogovém světě sejdeme. :)

PS: Jinak bych se Vás ještě chtěla zeptat, jestli Vám také nejde do článku nahrát nějaký Váš uložený obrázek. Protože mě se to v poslední době vůbec nevede a netuším, co bych s tím měla dělat, protože co si budeme nalhávat, článek bez obrázku není ono. Když člověk uvidí jen prostě text, tak ho to spíš odradí. :(


No a tady pro Vás mám pár vánočních písniček, aby jsme si alespoň malinko navodili vánoční náladu. :)


Úspěšný lov!

12. prosince 2016 v 15:25 | myred |  Ze života intráka
Ahoj přátelé,
minulý článek byl deníček, ve kterém jsem Vám ale neřekla všechno, co jsem chtěla, protože jsem se rozhodla, že to napíšu rovnou do téhle rubriky, aby jsme ji také malinko zaktivovali. :)
Nebudu to ale brát jako deníček, vypíchnu Vám jen pár bodů, co se za poslední dobou staly a jsou alespoň maličko zajímavé. :)

Před několika týdny za mnou opět přijela kamarádka, což byl totálně užitý den. Konečně jsem si odpočinula po tom docela náročném týdnu, který jsem měla za sebou. Šly jsme na naši oblíbenou indickou, nesměl chybět ani tak oblíbený čaj, který jistě všichni znáte. Pořádně jsme pokecaly a bylo to fajn. Ač jsme to neplánvaly, tak kamarádka nakonec odjela posledním spojem a já pak šla zpět na intr. :)

Deníčkování. :))

3. prosince 2016 v 13:27 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
rozhodla jsem se po delší době oprášit tuhle rubriku a hodit sem zase další deníček. :)