Únor 2017

Nezáleží na tom, kolik nám je, ale na tom, aby jsme se cítili skvěle!

25. února 2017 v 18:38 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
moc se omlouvám za to, že jsem OPĚT dlouhou dobu nevydala žáddný článek, ale nebyl čas a po pravdě jsem neměla ani náladu. Nechci prostě brát blog jako povinnost, tak snad mě chápete. :)

Jinak dne 25.2 jsem opět vyrazila do kina. Nemyslete si o mě, že jsem nějakej magor, co pořád chodí do kina. Tak to vůbec neni. Já chodím do kina tak jednou za půl roku nebo za rok. Ale tenhle rok se mi to prostě takhle sešlo. :)

Jakmile jsem na tenhle film viděla ukázku, tak mi bylo jasné, že tohle bude naprosto boží film a že bych ho hrozně ráda viděla. :3

Myred v kině

12. února 2017 v 9:00 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
tentokrát bych se s vámi chtěla opět podělit o dva zážitky z kina a třeba vám i nějaké filmy doporučit. :)
Upozornění pro Miu z blogu http://daily-dornan.blog.cz/: Nelekej se ničeho, nebudou tady žádné spoilery a i kdyby se tady snad něco objevilo, tak už to podle mě víš a nění to žádné závažně prozrazení. To bych ti neuděla. :D


Voda, voda, samá voda!

9. února 2017 v 21:06 | myred |  Ze života intráka
Ahoj přátelé,
musím říct, že poslední dobou to my intráci nemáme opravdu lehké. A o tom, co se v poslední době stalo, se vám zmíním právě v tomto článku. :)


Kontrola affs!

4. února 2017 v 14:51 | myred
Ahoj přátelé,
opět se hlásím (po delší době) a tentokrát je to kontorla affs. Kontrolu už jsem plánovala udělat v lednu, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak je to tady. :)
Stačí jen když napíšete:
1.Přezdívku
2. A jestli chceš být nadále affs

Ano, vím, že občas neobíhám a mrzí mě to, ale sami moc dobře víte, že ne vždycky je čas. A slibuji, že se pokusím to napravit. :)
Ještě info, že kontrola bude probíhat do 25.2. 2017!