Červenec 2017

Prázdninové deníčkování

27. července 2017 v 11:37 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
tak jak si užíváte prázdnin a léta? Jistě dobře. To u mě je to komplikovanější, jelikož mi nevyšla brigáda s kterou jsem počítala a většina lidí bohužel nemá čas nic podnikat, tak jsem ráda alespoň za to volno. Ale přeci jen se najdou dny, kdy jsem něco podnikla, za což jsem ráda.
A tady je pár z nich.


Dunkerk - recenze

22. července 2017 v 12:36 | myred
Ahoj přátelé,
ve čtvrtek 22.7.2017 jsem se zase po delší době vydala do kina a tentokrát jsem zašla na premiéru filmu Dunkerk. Tak zde jsou mé pocity a postřehy a nemusíte se bát, v článku se nebudou objevovat žádné spoilery.5 letních písniček

14. července 2017 v 9:00 | myred
Ahoj přátelé,
Tak jak si užíváte prázdniny? :) Tentokrát se hlásím s článkem, ve kterém budou moje písničky, které se mi hodí na léto. Chtěla bych jen říct, že to nemusí být nové písničky, ale prostě písničky, které se mi hodí k léto. :) Tak třeba budeme mít i nějakou společnou. :D

1. Pavel Callta - EndorfinPoslední červnové dny.

8. července 2017 v 21:30 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
jelikož jsem na blog zase tak trochu kašlala, tak bych se s Vámi chtěla podělit o pár zážitků, které jsem na konci června prožila. :)Léto 2017!

5. července 2017 v 16:20 | myred
Ahoj přátelé,
konečně je to tady a my školáci jsme se konečně dočkali těch vysvěných prázdnin a toho volna (no teda jak pro koho).
Jsem ráda, že si konečně budu moc odpočinout nejen od školy, ale taky i od toho všeho a od lidí. Nechci, aby to vyznělo nějak divně, ale ty jsou na intru to snad pochopí. Člověk potřebuje taky trochu toho svého soukromí a klidu. Na intru jste s němi lidmi v podstatě 24 hodin deně.
Ale to neznamená, že na przdniny neplánuji žádné akce a výlety. Plánuji a taky si plánuji tohle léto skvěle užít. :)
A jak jste na tom vy? jaké máte plány na léto? :)
PS: V létě bych zase chtěla trochu zaplout do toho blogovacího života, tak snad se mi to podaří. :D