Poslední červnové dny.

8. července 2017 v 21:30 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
jelikož jsem na blog zase tak trochu kašlala, tak bych se s Vámi chtěla podělit o pár zážitků, které jsem na konci června prožila. :)

První zážitek o který bych se chtěla s Vámi podělit je odpoledne s kamarádkami. Já a další tři kamarádky jssme se dohodly, že si půjdeme sednout do kavárny kavárny a dáme si vafle. Abych to uvedla na pravou míru, tak já jsem vafle ještě nikdy neměla a tak jsem se na ně hodně těšíla. A musím říct, že byly opravdu výborný, až teda na tu šlehačku, kterou já osobně ráda nemám, ale to už je jen moje věc. :) Fotku Vám šoupnu dolu na konec článku. Jinak to odpoledne jsem si opravdu hodně užila, takže plánujeme, že to zase brzy někdy zopakujeme. :)

Jako další zážitek jsou určitě Slavnosti, které se konaly u nás ve městě předposlední týden v červenci. Chodím na ně sskoro každý rok, ale tenhle jsem musela jít uričitě a to pro to, že u nás měl být Pavel Callta a ten, kdo čte můj blog už nějaký ten pátek jistě ví, že já Pavla žeru. :D Šla jsem se svou sestřenkou a její kamarádkou. Abych řekla pravdu, tak sem z toho byla trochu nervní, protože já se docela blbě seznamuji s novými lidmi. Jako ano, tu sestřenky kamarádku jsem už viděla několikrát a dokonce jsem se s ní trochu bavila i na jejich maturáku, ale stejně.
A ty Slavnosti nakonec byly hrozně super. Ze začátku mi teda trvalo, než jsem se rozmluila, ale pak to bylo na pohodu. Sice bylo doela o nervy to, že jsme si šly stoupnout před podium v čas, kdy tam měl být Pavel a on tam nebyl a začala hrát kapela, která měla vystoupit po něm. Tak jsme se hodně lekly, že sme ho prošvihly a nebo že nakonec nevystoupí. Ale vystoupil! :3 Sice asi s hodinovým zpožděním, ale vystoupil. Byly jsme dost blízko u poia a když začala hrát písnička Song pro tebe, tak jsem si vybavila to jedno video, kdy Pavel seskočil z podia dolu a šel mezi lidi a hádejte co. On fakt seskočil dolu a šel normálně proti nám a ano. Pavel Callta prošel těsně u mě! :D Ten koncert byl naprosto skvělý a holky mě chtěly protáhnout i frontou, kde se čekalo na fotku podpis, ale bohužel tam bylo až moc lidí a ty děti byly jako splašený, takže možná někdy jindy. :/

A jako poslední je zážitek na dva dny. Poslední týden školy jsme se vydali všechny třídy našeho oboru (kromě 4. ročníku) na dvoudenní výlet. Se spolubydlící a ještě jednou kamarádkou z intru jsme se vydaly na vlakáč, kde jsme měli sraz. Nastoupily jsme do autobusu a já ještě s jednou kamarádkou jsme seděly vepředu a moje spolubydlící s tou kamarádkou z intru seděly naproti. Cesta byla malinko delší. Nakonec jsme dojeli do kempu, kde jsme si nechali věci v jedné patrové chatce (kterou jsme si s holkama zamluvily u učitele) a šli do města. S holkama jsme využily rozchod na to, že jsme zašly zase do kavárny. Jenže jsme přišly trochu pozdě na sraz, ale to nevadilo. Pak následovaly dvě povinné exkurze, které byly zaměřené na náš obor. Nakonec jsme měli ještě jeden rozchod a pak jsme se vydali zpět do kepmu, kde jsme měli volno a já sem se se svou spolubydlící šla koupat do jezera a bylo to rhozně super. Pak následoval táborák, bojovka a konečně oddech. Další den byla snídaně, výlet do Techmanie, kter mě teda tak moc nevzaala, ale některé věci tam byly zajímavé. S holama jsme šly i do planetária a pak jsme jeli konečně zpět.
Tenhle výlet mi dost pomohl v tom poznat nové lidi a i když se mi na něj nechtělo, tak jsem si ho dokonale užila. :)

A jak jste si užili červen Vy? :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Tomlinson Mrs.Tomlinson | Web | 9. července 2017 v 15:49 | Reagovat

vidím že si si zase raz užila :D veď aj to patrí k životu :D inak tie vafle vyzerajú skvelo :D teraz už len zbierať ďalšie zážitky z leta :D

2 Andey Andey | Web | 10. července 2017 v 7:52 | Reagovat

Tak to ji si ten červen pořádně užívala. My jsme ve škole doháněli známky a poslední týden jsem s babi odletěla do Portugalska, kde jsem si dala vafli. :D

3 Niky mirth Niky mirth | E-mail | Web | 10. července 2017 v 21:15 | Reagovat

Tak to sis musela užít ! Já jsem poslední červnové dny trávila s rodiči v Egyptě.  Jaký obor studuješ? Mimochodem už jsem na blogu aktivní a dnes vyšel článek ;)

4 daily-dornan daily-dornan | Web | 12. července 2017 v 14:08 | Reagovat

Ty vafle bych si dala hrozně ráda. Já je měla jenom z obchodu a nevím, zda by to bylo něco podobného :)

5 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 13. července 2017 v 10:41 | Reagovat

Pěkné zážitky máš! :) Pavel Callta je jeden z mála českých interpretů, které poslouchám. Jinak ten naprosto skvělý pocit, když zpěvák projde hned kolem tebe znám - povedlo se nám to na koncertu Bastille kdy jsem si sáhla na Dana!
A jinak Techmanie.. myslíš tu v Plzni? Ta je podle mě celkem fajn, i když třeba IQlandia v Liberci je určitě lepší. A v tom planetáriu jsem naposledy usnula. :D

6 Katie* Katie* | Web | 13. července 2017 v 21:19 | Reagovat

Setkání s kamarádkami je vždycky fajn. A je dobře, že si si to užila :) Já mám wafle moc ráda (ale co za sladké jídlo nemám ráda no :D), ale taky i přes to myslím, že jsem je měla tak dvakrát za život jenom O.o :D
Slavnosti musely být super. Taky mám Pavla Caltu celkem ráda. Je super, že si si to užila a to i spolu s fajn lidmi :)
Ty poslední dny a zážitek taky zní hodně dobře :) Je fajn, že sis takto užívala s fajn osobami na pěkném výletě a tak :) :)

7 DorothyBourl DorothyBourl | E-mail | 19. července 2017 v 3:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

8 EssayForMe EssayForMe | E-mail | Web | 25. července 2017 v 20:56 | Reagovat

We Can Write Your Paper For You - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write My Essay for Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an <a href="https://essayerudite.com" />essay writing help</a>

9 Aaauceiceda Aaauceiceda | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:35 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

10 Avito777wib Avito777wib | E-mail | 16. srpna 2017 v 1:45 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито уф
авито купить игрушки пакетом
авито одежда +для девочек калининград пакетом
пакеты размещения объявлений +на авито
авито дать бесплатное

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama