Březen 2018

Zmatek, únava, škola...

28. března 2018 v 11:21 | myred |  Ze života intráka
Ahoj přátelé,
předem se omlouvám, pokud tenhle článek bude trochu zmatený, ale v poslední době takový můj život prostě je. Všechno je to tak nějak celkově zmatené, unavené, smutné, veselé...chaotické.
V poslední době je můj každý den asi nějaký takovýhle: Vstanu, jdu do školy, kde si odsedím šest až osm hodin. Vracím se na pokoj úplně unavená a nebo jdu někdy na chvilku do města. Za chvilku jdu na večeři, přijdu na pokoj a je večer a vy toho v diáři máte na další den nehorázně moc. Všechny písemky, zkoušení, úkoly...Do toho by jste měli mít vypracováno už většinu maturitních okruhů...Bože! Takže je Vám jasné, že to všechno nestíháte, takže se musíte rozhodovat, co je přednější...
My do toho museli psát ještě i Závěrečnou maturitní práci, u které jsem se fakt solidně potrápila. Přijde mi docela směšné, že můžete mít dobé výsledky na to, aby Vás pustili k maturitě, ale jediné co Vám v tom bude bránit je to, že Vám chybí pár stránek v maturitní práci.
Nemáš 20 stránek? Nejdeš k maturitě!
Co to je?
No, každopádně jsem ráda, že nás teď čekají velikonoční prázdniny a člověk si bude moc alespoň na chvilku odpočinnout a uspřádat si to všechno časově tak nějak podle sebe.
Já nevím jak Vy, ale v poslední době mám nějak hrozně málo času na VŠECHNO.
Potřebovala bych o hodně víc času. Víc hodin, možná dní, abych to všechno tak nějak stíhala.
Zárověń bych chtěla taky na pár hodin vypnout a neřešit, co mám mít na zítřek a nebo kolik toho ještě musím udělat a že za chvilku píšeme první část maturity... HROZNÁ PŘEDSTAVA.

Plus do toho ještě se mi v osobním životě něco nevyvedlo. Já jsem prostě takový ten člověk, který druhému naletí i když ví, že se tohle dalo čekat... To jsem celá já...

Ale nebudu si stěžovat. Musíme to nějak zmáknout! Tímhle článkem jsem se chtěla tak trochu vypsat a zároveň Vám přiblížit, jak v poslední době probíhají mé dny a je mi jasné, že někteří z Vás to mají podobné.

Ale nebudeme si kazit prázdniny. Takže užívejte volna, odpočiňte si a naberte síly. :)


Maturák

19. března 2018 v 15:12 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
je tady ten slibovaný článek, který jsem chtěla stejně napsat dřív, ale bohužel jsem tenhle víkend byla doma jenom na otočku, takže jsem se do toho pustila až teď. Konečně! :D


Jsem zpět!

8. března 2018 v 12:49 | myred
Ahoj přátelé,
chtěla bych se moc omluvit za to, že jsem na blog v poslední době doslova kašlala. Ale sami moc dobře víte, že nám škola dává hodně zabrat, zvlášť teď ve čtvrťáku a maturita se nebezpečně blíží. :( Takže bych chtěla upozornit, že na blogu nebudu tolik aktivní, jak jsem byla dřív. Ale po maturitě by se to mělo všechno vrátit do starých kolejí. :) A zároveň bych se chtěla moc omluvit mým affs, za to, že neobíhám a poprosit je, aby se mnou měli trpělivost.
Jinak už připravuji další článek, tak se můžete těšit. :)
Mějte hezký den.