Můj březen 2018!

27. dubna 2018 v 9:35 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
je tu opět shrnutí minulého měsíce a to měsíce března.Odpoledne - Skvělé odpoledne, které bylo plánované, ale ve finále se ukázalo, že ne úplně. :D L. za mnou přijel, aniž by to bylo domluvené a jeli jsme spolu na výlet. Aby jste to pochopili, tak jsme měli dohodnuté, že se sejdeme. Ale bylo to tak, že jsme se měli sejít až na tom místě, které bylo jako cíl výletu. Ale L. mě překvapil a přijel za mnou k nám, i když to pro něho musela být docela dálka. Tak jsme spolu jeli busem a výlet se nakonec skvěle vydařil.

Koncert - Tak nějak na začátku měsíce jsme se se sestřekou skoro na poslední chvíli rozhodly, že pojedeme na koncert Pekaře. Shodou okolností to bylo ve městě, kde mám školu a ještě ke všemu se koncert konal přesně tam, kde jsme měli v únoru maturák. No řeknu Vám, že bylo opravdu zvláštní vejít tam a vidět, jak je to tam všechno jiné, než když jsme tam měli maturák. Nebyl fotokoutek, nebyly balónky, stolekk s maturanstkýma skleničkama, červený koberec... Bylo to prostě takové zvláštní, ale koncert byl naprosto super a Pekař je opravdu sympaťák. :)

Moje narozeniny - V březnu jsem také oslavila svoje již 19. narozeniny. To to letí... :D

Sraz s kamarádkou - A na moje narozeniny také navazuje tento bod, protože v tom týdnu za mnou přijela kamarádka, aby se mnou oslavila moje narozeniny, takže super den.

Víkend - Svoje narozeniny jsem také oslavila i s L. a to v podobě víkendu, který jsme spolu strávili ve městě, kde mám školu. Víkend byl super, až na pár menšch nedorozumění, aale to by jsme prostě nebyli my dva, kdyby se to neobešlo bez drobných hádech a neshod. Ale nakonec se víkend vydařil. Tedy...jak se to vezme no... Vydařil, ale konec.. se pokazil... Ale o tom zase třeba jindy...

Exkurze se školou - V dalším týdnu jsme také jeli se školou na exkurzi do knihovny, ale jak se nakonec ukázalo, tak jjsme tam nakonec byli úplně zbytečně. Jeli jsme tam v podstatě jenom na hodinu, kdy jsme si sedli k počítačům a hledali nějaké informace. No úplně jsme to nepochopili, ale budiž..

Wafle - Po exkurzi jsem s kamarádkama zašla na bubble wafle. Určitě je znáte. :D Oslavily jsme tím takhle mojje a i kamarádčiny narozeniny. Bubble wafle jsem měla poprvé a docela jsem na ně byla zvědavá. No...jenže to je takové to, že se na tyhle wafle kouknete jne na obrázku a už máte cukrovku. :D Jako..ovocce a zmrzlina byla dokonalá kombinace, ale u konce už jsem byla hodně přecpaná a přeslazená. Takže jsem to zkusila poprvé a myslím, že i naposledy, ale ráda jsem je zkusila. :)

Koncert - Poetika + Mirai - A jako poslední bod tady mám skvělý koncert. No co by to bylo za koncert, bez mojí milované sestřenky? :) Ano, šly jsme společně na koncert Poetiky a Mirai. Musím říct, že jssme si to dokonale rozdělily. Já jsem tam šla spíš na Poetiku a sestřenka na Mirai. Musím říct, že obě kapely byliy naprosto dokonalé a byl to neskutečný zážitek, takže určitě doporučuji jit na jejich koncert, jsou skvělí. :)

No a tohle byl tak nějak ve stručnosti můj březen. V tomto měsíci jsem zažila hodně skvělých zážitků, ale bohužel i pár hodně smutných, ale ty sem tahat nebudu.
Užívejte dne. :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 8:48 | Reagovat

To je hezké, když jsem četla tu větu o koncertu Pekaře, musela jsem si ji přečíst ještě jednou, protože to úplně sedí na mě a moji sestřenku. :-D Taky jsme naposledy takhle vyrazily na poslední chvíli na Péťu. :-)

2 Mushroom Mushroom | Web | 29. dubna 2018 v 15:25 | Reagovat

Na ty wafle se koukám taknějak vždycky když jsem poblíž, ale nikdy jsem si žádnou nekoupila. Asi proto, že mi to přišlo vždycky zbytečně předražené. Každopádně vypadá skvěle. Jinak školní exkurze jsou klasika, také tam vždycky nakonec neděláme vůbec nic. Jinak to ale zní jako super měsíc! :)

3 Tina Tina | Web | 29. dubna 2018 v 19:56 | Reagovat

vidieť že si mala znova pestrý mesiac :) hlavne že si si ho užila :D inak dodatočne všetko najlepšie k narodeninám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama