Květen 2018

Květen ve znamení maturit

28. května 2018 v 1:44 | myred |  Ze života intráka
Ahoj přátelé,
tak konečně jsem tady zase natrvalo. Jsem neskutečně ráda, že se blogu budu zase moc naplno věnovat! :) Takže už sepisuji nápady na články a budu jen doufat, že se to nějak nezkomplikuje. :D
No, ale aby jsme se podívali, proč se to tenhle měsíc tak komplikovalo.
Jak jistě mnozí z Vás ví, tak právě v květnu probíhala a ještě na některých školách bohužel probíhá maturita. No a jistě už jste podle tohohle zjistili, že já jsem byla právě jedním z těch lidí, kteří to odnesli tenhle rok. :D
Ano, maturovala jsem.
A tak tak nějak nebyl na blogování vůbec čas.
Byla jsem v hrozném stresu, protože...ano, přiznám se... Maličko jsem na to celý rok v přívě kašlala a nepřipravovala jsem si pilně otázky, a pak jsem to měla tak nějak všechno na poslední chvíli.
No každopádně jsme měli Svaťák 2 týdny a tak jsem si říkala, že to není žádný problém. Že je to fůra času a já si to hezky všechno připravím a budu mít hezky čas na učení.
No ale to bych prostě nebyla já, kdyby se mi to nějak nezvrtlo, že? :D
Manželé odvedle - recenze

11. května 2018 v 17:08 | myred |  Knížky
Ahoj přátelé,
po delší době se konečně hlásím s nějakým článkem a po pravdě...Už jsem se i docela těšila, až si sednu na chvilku k notebooku, otevřu si stránku blog.cz a budu moc napsat alespoň pár řádků.
Jelikož momentálně mám svaťák, tak se nemohu blogu úplně naplno věnovat, ale jsem ráda, že jsem se dokonapala alespoň teď! :)
Ráda bych Vám představila knížku, která mi stála na intrácké poličce docela dost dlouho a čekala, kdy se k ní knečně dostanu a konečně na ni přišla řada.
Tak jdeme na to! :)