Můj červen 2018

27. července 2018 v 21:58 | myred |  Deníček
Ahoj přátelé,
snad si hezky užíváte léta. :) Dneska jsem tady s článkem o tom, jaký byl můj červen. :) Je to sice jen prá bodů, ale i tak byl pro mě červen docela něčím zajímavý.Škola - Hned na začátku měsíce jsem se musela vydat ještě zpět do školy a nejela jsem tam sama. Sešla jsem se svýma holkama. S naší partou. Šly jsme do školy něco zařídit a zárověň jsme tam šly podpořit i jednu z nás. I když jsme spolu s holkama strávily jenom pár hodin, tak to bylo super!

Přijímačky - Hned za týden jsem jela na přijímačky na vejšku. Přihlásila jsem se jenom na jednu a řeknu Vám, že to teda byly hodně veliký nervy! Ale nakonec jsem to nějak zvládla. Ale řeknu Vám, že když jsem tam seděla, tak jsem si uvědomila, že bych tam v říjnu opravdu chtěla sedět. A víte co? Vzali mě!

Běh a cvičení - V červnu jsem se taky rozhodla se sebou začít něco dělat a tak jsem začala brzy ráno vstávat a chodit běhat a pak ještě trochu cvičit. Jenže jsem to brzy musela přerušit, ale plánuji se k tomu zase vrátit.

Slavnosti - Na konci měsíce jsme se s partou vydali na Slavnosti, které se konaly v našem městě. První den byl hrozně super! Povídali jsme si, popíjeli pivko a užívali si hezké počasí, sebe a slavnosti. Vystoupil u nás Hank s Atmo music a bylo to super. My stáli ve druhé řadě a když už byl skoro konec a mělo dojít na poslední písničku, tak Hank šel mezi lidi, stoupl si přímo k nám mezi první a druhou řadu. Takže byl hned přede mnou, takže taky dobrý zážitek. Pak jsme ještě večer s partou popíjeli a se sestřenkou jsme to pak ještě rozjely na Buty.
Druhý den už nebyl tak skvělý. Jelikož nejsem nějak extra zvyklá pít, tak jsem byla druhý den docela chcíplá a ani jsem neplánovala jít v ten den zase s partou na Slavnosti, ale nakonec jsem byla ukecána a šla. Jenže jsem si to celkově nedokázala moc užít. Šla jsem tam hlavně na Mirai, kteří tam vystupovali. Jako ano, už jsem je viděla, už jsem byla na jejich koncertě, ale stejně jsem tak šla na ně. No jenže v ten den jsem měla nějakou smutnou náladu a tak celkově, takže jsem si ani pořádně ten koncert neužila a hned po něm jsem se s partou rozloučila a odešla...

Knížky, které jsem za červen přečetla:

Sběratel motýlů
Ohěň srdce


Takže tohle byl tak nějak můj červen ve zkratce. A jaký byl ten Váš? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 5. srpna 2018 v 11:44 | Reagovat

Gratulujem k prijatiu na školu 😁 hlavne si ešte poriadne uži zvyšok prázdnin 😁

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama